קיום איורים רוחניים יכול להיות דרך נהדרת לעזור לך להוסיף למקום שלך. הם יאפשרו לך להתחבר לרוחניות שלך ויכולים אפילו להביא לך אושר.

מהו איור רוחני?

באופן כללי, איור רוחני הוא יצירה חזותית, המנותבת על ידי אמן השראה, המעביר את רוח הנושא דרך צבעיו, שלביו או מחשבותיו. הודעות אלה נועדו לעורר את הקהל, לרפא את הלא מודע הקולקטיבי ולהביא שמחה לאנושות.

אמנות רוחנית לא נוצרת רק על ידי אמנים, אלא גם יכולה להתבצע גם על ידי אדם מטוהר רוחנית. תהליך זה ידוע כאיור פסיכולוגי, ויכול להיעשות על ידי מדיום או פסיכי.

אמנים עכשוויים רבים הם רוחניים באופיים, ויכולים לסווג אותם כאמני רוח. אמנים אלה הם חלק מהמתנות הגדולות בחיים. הם מסוגלים לקבל אמנות בהורדות, חזיונות ובצורת מחשבה.

צורת האמנות האידיאלית היא להעביר את ההשראה ישירות לצופה. איור טוב מעניק לצופה תחושה של רגשותיו של הנושא, מסר סכנה, הרמוניה או שיעור.

איורים רוחניים נוצרים על ידי אמנים הרוצים לתפוס את צורות הטבע והאדם. יצירות אלה הן בין יצירות האמנות המעניינות והמאתגרות ביותר.

במהלך החלק המוקדם של המאה ה -19, הרוחניות החלה במעלה ניו יורק. זה משך אליו כמה אמנים גדולים, כולל לאונרדו דה וינצ'י ווסילי קנדינסקי.

הניצוצות הרוחניים שהיוו השראה לאמנות מופשטת הגיעו מהנסתר והרוחניות. חלק מהאמנים טפחו גם ברעיון של אפקטים נפשיים, וקשרו צבעים לאפקטים פסיכולוגיים ספציפיים.

מדוע איורים רוחניים חשובים?

באופן מסורתי, אמנות רוחנית נקשרה לדת. אך בעולם בו אנשים רבים כבר לא רואים בדת המסורתית מספיק, צורות חדשות של רוחניות צצות, ומתייחסות לצרכים העמוקים של זמננו.

האמנויות מציעות לנו אמצעי להחזיק את הרגע שלנו, אפילו כשאנחנו חווים את הנשגב והנצחי שלו. הם גם מאפשרים לנו להתחבר לעומק יותר עם עצמנו.

צורת האמנות האידיאלית ביותר היא אחת בה האמן מעביר העברת הארה ישירה לצופה. הצופה חווה תשוקה דומה לאחדות עם מקור הקיום.

זו הסיבה שהאמן כשמאן נחשב לכוח יצירתי מיוחד. לאורך ההיסטוריה, האמן מילא תפקיד מפתח בעסוק בשאלות החיים העמוקות יותר. ככאלה, הוא או היא הצליחו לפתוח כוחות יצירתיים מיוחדים.

אנשים רבים מציירים מסיבות שונות ומגוונות. חלקם מציירים כדי ליצור יופי ומשמעות, אחרים ליהנות, או לבטא את עצמם.

בלי קשר לסיבות, אנשים רבים מציירו מסיבות רוחניות. איור הוא דרך נהדרת ליצור תחושה של מודעות עצמית וליצור קשר עמוק עם מקור הקיום.

עם זאת, כשמדובר באיור לשרירים רוחניים, חשוב לזכור עקרונות הפוכים. איור לשריר רוחני דורש זמן מכוון, ממוקד ומודעות לתהליך היצירתי שלך.

הקליקו כאן עבור מידע נוסף: ציורים רוחניים – Orit martin